» » Компанія Polestar до 2020 року обіцяє випустити чотири електрифікованих моделі.

Новини

Компанія Polestar до 2020 року обіцяє випустити чотири електрифікованих моделі.

Компанія Polestar до 2020 року обіцяє випустити чотири електрифікованих моделі.


 Компанія Polestar до 2020 року обіцяє випустити відразу чотири електрифікованих моделі, які будуть створені на основі моделей Volvo, повідомляє NDTVAuto. В першу чергу мова йде про розкішне гібридне купе Polestar 1, прем'єра якого вже відбулася. Модель являє собою більш розкішну і стильну версію Volvo S90.

 В кінці 2019 року компанія Polestar планує представити середньорозмірний повністю електричний седан Polestar 2, який побореться за покупців з Tesla Model 3, перебуваючи в тій же ціновій категорії. Новий Polestar 3 стане повністю електричним кросовером, прем'єра якого запланована на середину 2020 року. Також розробники не виключають, що пізніше буде представлений Polestar 1 в кузові родстер.

 Крім цього, підрозділ Polestar продовжить випускати "заряджені" версії автомобілів від Volvo, але основна увага буде віддана власній модельній лінійці. Очікується, що моделі Polestar будуть доступні виключно в оренду за програмою клієнтської підписки. Але така концепція поки не затверджена остаточно.
Теги Polestar

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: