» » Hyundai Verna користується ажіотажним попитом в Індії.

Новини

Hyundai Verna користується ажіотажним попитом в Індії.

Hyundai Verna користується ажіотажним попитом в Індії.


 Нове покоління автомобіля Hyundai Verna було представлене в Індії тільки два з половиною місяці тому, проте автомобіль вже викликав просто ажіотажний попит. В Індії компанія вже зібрала понад 24.000 замовлень, при цьому тільки 40% автомобілів були замовлені з бензиновими моторами.

 Автомобіль має великий список додаткових опцій, який повністю залежить від обраної комплектації. Так, автомобіль може комплектуватися як тканинним, так і шкіряним салоном, при цьому може бути встановлений тільки кондиціонер або двозонний клімат-контроль. У базовій комплектації буде встановлена штатна аудіосистема, а топова отримає вже сучасний мультимедійний комплекс з великим сенсорним екраном. Також в автомобілі може бути встановлено до шести подушок безпеки, парктронік, камера заднього виду і круїз-контроль.

 В якості силового агрегату в новій версії пропонується 1.6-літровий атмосферний бензиновий двигун або аналогічного об'єму турбодизель потужністю до 123 і 128 кінських сил відповідно. У парі з будь-яким двигуном працює 6-ступенева МКПП або 6-ступінчастий "автомат".

 Вартість бензинової версії в базові комплектації стартує з відмітки в 800.000 рупій (~ $12.400), а ціни на дизельну версію стартують з позначки 920.000 рупій (~ $14.260).
Теги Hyundai

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні