» » Компанія Audi налагодить виробництво двох нових електричних кросоверів в Німеччині.

Новини

Компанія Audi налагодить виробництво двох нових електричних кросоверів в Німеччині.

Компанія Audi налагодить виробництво двох нових електричних кросоверів в Німеччині. Компанія Audi протягом 2018 та 2019 року планує налагодити серійне виробництво електричних кросоверів Audi E-Tron Quattro і Audi E-Tron Sportback на заводі в Брюсселі, а вже в 2021 році будуть розроблені дві нові моделі, виробництво яких буде налагоджено в Німеччині, повідомляє Automotive News Europe.

 Представники німецьких профспілок були обурені новиною про те, що електричні кросовери будуть складатися в Бельгії, а не в Німеччині. Однак, в 2021 році стартує серійне виробництво двох абсолютно нових електрокарів, які встануть на конвеєр заводу в Інгольштадті.

 Генеральний директор компанії Audi Руперт Штадлер заявив, що до 2025 року модельна лінійка Audi буде налічувати 20 електрифікованих автомобілів, причому більше десяти з них будуть повністю електричними. Також Штадлер зазначив, що виробництво електрокарів буде налагоджено на заводах Audi по всьому світу, не виключаючи новий майданчик в Сан-Хосе-Чіапа, що в Мексиці.
Теги Audi

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: