» » Компанія JLR розсекретила новий Range Rover SVAutobiography.

Новини

Компанія JLR розсекретила новий Range Rover SVAutobiography.

Компанія JLR розсекретила новий Range Rover SVAutobiography.


 Напередодні відкриття Лос-Анджелеського автосалону компанія Jaguar Land Rover офіційно розсекретила оновлений флагманський позашляховик Range Rover SVAutobiography 2018 модельного року, повідомляє Auto Express. Публічна прем'єра автомобіля відбудеться в Лос-Анджелесі.

 Новий Range Rover SVAutobiography побудований фахівцями підрозділу Special Vehicle Operations (SVO). У компанії, кажучи про автомобіль, кажуть, що перед нами "святилище для відпочинку, яке є центром мобільної технології".

 У розпорядженні пасажирів другого ряду також є велика фіксована центральна консоль, яка включає в себе кілька різних елементів управління автомобіля. Крім цього, в оснащення позашляховика входить два задніх столика і вбудовані 10-дюймові монітори інформаційно-розважальної системи. Тут також є точка доступу Wi-Fi та невеликий холодильник.

 Згідно з даними JLR, зацікавлені клієнти зможуть придбати Land Rover Range Rover SVAutobiography 2018 модельного року в усіх доступних модифікаціях. Тобто, автомобіль може приводитися в рух від двигуна 4.4-літрового V8, 5.0-літрового V8 або гібридної силової установки.

 Ціни на оновлений позашляховик Range Rover SVAutobiography 2018 модельного року у Великій Британії становитимуть від £167.850 до £177.030.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: