» » Бестселери південноафриканського ринку виявилися дуже небезпечними.

Новини

Бестселери південноафриканського ринку виявилися дуже небезпечними.

Бестселери південноафриканського ринку виявилися дуже небезпечними.


 За підсумками продажів 2016 року в країнах Південної Африки понад 65% від усього ринку припало на п'ять моделей — Volkswagen Polo Vivo, Datsun Go +, Toyota Etios, Renault Sandero і Chery QQ3. Спеціалісти Global NCAP провели краш-тести зазначених автомобілів і з'ясували, що популярні на африканському ринку автомобілі є надзвичайно небезпечними.

 Спеціалісти Global NCAP вперше в своїй історії протестували на безпеку моделі, популярні на ринках Південної Африки. Генеральний секретар Global NCAP Девід Уорд, висловив упевненість в тому, що таким чином вдасться змусити автовиробників не економити на моделях для Африки і зробити їх більш безпечними. Оскільки всі протестовані моделі показали надзвичайно низький рівень безпеки, проте компактному хетчбеку Toyota Etios вдалося отримати чотири зірки за рівнем захисту дорослих пасажирів та три зірки за захист дітей.

 Volkswagen Polo Vivo отримав три зірки, стільки ж отримав і Renault Sandero. Проте найгірші оцінки отримали Datsun GO +, якому було присуджено всього одну зірку з п'яти, а манекен навіть незважаючи на наявність подушок безпеки отримав смертельні травми. Що стосується Chery QQ3, то даний автомобіль взагалі не заробив жодної зірки.


Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: