» » Компанія Mitsubishi знову опинилася в центрі скандалу.

Новини

Компанія Mitsubishi знову опинилася в центрі скандалу.

Компанія Mitsubishi знову опинилася в центрі скандалу.


 Компанія Mitsubishi знову опинилася в центрі скандалу в Японії, оскільки дочірня компанія Mitsubishi Materials Corp займалася фальсифікацією даних про свою продукцію. На даний момент компанія викрита в багатьох фактах фальсифікації даних про свою продукцію в різних компаніях, в тому числі і в одному з найбільших постачальників Kobe Steel, в якій Mitsubishi належить 45% акцій.

 В даній компанії, яка займається поставками металевих виробів, коригувалася інформація про якість і параметри матеріалів з жовтня 2016 року. Також в компанії Mitsubishi Cable Industrie, яка займається виробництвом кабелів, а також ізоляційних матеріалів були змінені дані про властивості гумових виробів, які застосовувалися в автомобілях і літаках.

 За словами представників компанії, внесені неправдиві дані не несли небезпеки для пасажирів і власників автомобілів або літаків. На даний момент розпочато розслідування за всіма виявленими фактами підробки інформації. Однак правоохоронні органи не виключають можливості знаходження нових фактів порушення
Теги Mitsubishi

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: