» » Компанія Aston Martin майже розпродала річний тираж нового Vantage.

Новини

Компанія Aston Martin майже розпродала річний тираж нового Vantage.

Компанія Aston Martin майже розпродала річний тираж нового Vantage.


 Компанія Aston Martin відзвітувала, що попередні замовлення на Aston Martin Vantage вже досягають позначки річного тиражу спорткара. Як стало відомо від офіційних представників компанії Aston Martin, нове покоління спортивного купе Vantage вже розкуплене клієнтами в кількості 80% від річного тиражу. Варто відзначити, що серійне виробництво автомобіля почнеться тільки в 2018 році, повідомляє Bloomberg з посиланням на голову компанії Енді Палмера.

 За попередньою інформацією, перші поставки автомобіля почнуться тільки до середини 2018 року. При цьому в компанії відзначають, що випуск нової моделі значно збільшить продажі і прибуток компанії.

 Спорткар запропонують з 510-сильним 4.0-літровим V8 бітурбо від компанії Mercedes-Benz. У парі з двигуном працюватиме 8-ступінчастий "автомат" автоматична коробка передач на 8 ступенів. Розгін спорткара до сотні займе всього 3.6 секунди, а максимальна швидкість становитиме 315 км/год.

 Також спорткар отримає великий список штатного та додаткового оснащення, в який увійде сучасна мультимедійно-навігаційна система з великим сенсорним екраном і камерою заднього виду, повністю цифрова панель приладів, а також сучасні системи активної і пасивної безпеки. Вартість Aston Martin Vantage розпочинатиметься від £121.000.
Теги Aston Martin

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні