» » Компанія BMW відкличе всі автомобілі BMW i3 на території США.

Новини

Компанія BMW відкличе всі автомобілі BMW i3 на території США.

Компанія BMW відкличе всі автомобілі BMW i3 на території США.


 Компанія BMW відкличе всі автомобілі BMW i3 через недостатню безпеку для жінок невисокого зросту за кермом. Американський підрозділ BMW оголосив про старт масштабної сервісної, який торкнеться всіх випущених автомобілів BMW i3. Як стало відомо після проведених випробувань, дана модель небезпечна для жінок-водіїв невисокого віку при фронтальному зіткненні з жорсткою перешкодою. Таким чином, концерну доведеться відкликати 30.542 автомобіля, які були продані у США з 2014 року.

 Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США (NHTSA) в ході проведення чергових краш-тестів виявила небезпеку автомобіля для жінок водіїв, які не користуються ременями безпеки. Якщо за кермом буде знаходитися жінка зростом до 152 см і вагою не більше 50 кг, то в разі ДТП їй буде загрожувати небезпека пошкодження шиї, а також хребта.

 Справа в тому, що в Сполучених Штатах Америки в єдиному штаті Нью-Гемпширі пристібання ременя безпеки є не обов'язковим для повнолітніх пасажирів. На даний момент компанія радить постійно користуватися ременями безпеки, щоб уникнути непередбачених наслідків. На даний момент інженери компанії намагаються знайти рішення проблеми, однак потенційна небезпека ще не усунута. Як тільки буде придуманий ефективний спосіб позбутися від проблеми почнеться сервісна кампанія, про що власників проблемних автомобілів заздалегідь повідомлять.
Теги BMW

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: