» » Компанія Aston Martin презентувала новий Vantage.

Новини

Компанія Aston Martin презентувала новий Vantage.

Компанія Aston Martin презентувала новий Vantage.


 Компанія Aston Martin представила нову версію спортивного купе Vantage, новинка отримала нову платформу, яка завдяки великому використання легкосплавних і композитних матеріалів стала легшою на 136 кг. Як повідомлялося раніше, новинка побудована на перебудованій платформі від концепту моделі DB11. При цьому виробник відзначає, що для нового покоління було заново розроблено близько 70% всіх елементів і деталей.

 Спорткар отримав однаковий розподіл ваги між передньою і задньою віссю, при цьому привід виключно задній. Новий Vantage обладнаний сучасним спортивним диференціалом з підвищеним коефіцієнтом тертя, а електронне управління диференціала дозволяє змінювати співвідношення крутного моменту між колесами від 0 до 100% за долі секунди.


 Під капотом нового Vantage встановлений форсований V8 від Mercedes-AMG об'ємом 4.0 літра і двома турбінами. Потужність двигуна становить 510 кінських сил при 685 Нм крутного моменту. У парі з двигуном працює 8-ступеневий "автомат". Розгін спорткара до сотні займе 3.6 секунди, при максимальній швидкості 314 км/год. За новинку доведеться викласти від $150.000.
Теги Aston Martin

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні