» » Skoda планує налагодити виробництво електромобілів до 2020 року.

Новини

Skoda планує налагодити виробництво електромобілів до 2020 року.

Skoda планує налагодити виробництво електромобілів до 2020 року.


 Компанія Skoda має намір налагодити виробництво електромобілів протягом 3 років на своєму заводі в місті Млада-Болеслав, повідомляє Automotive News Europe. До 2019 року компанія має намір налагодити на ньому випуск електричних компонентів для гібридних автомобілів концерну Volkswagen Group.

 Крім того, представники Skoda повідомили, що найближчим часом компанія випустить свій перший гібридний автомобіль — PHEV-версію седана Skoda Superb, після якого подібною установкою планується оснастити кросовер Skoda Kodiaq. Гібридна силова установка буде складатися з 1.4-літрового бензинового двигуна і електродвигуна потужністю 85 кВт. Сумарна потужність силової установки становитиме приблизно 215 к.с.

 А вже до 2020 року Skoda представить і першу повністю електричну модель — це буде серійна версія кросовера Skoda Vision E, який побудуть на модульній платформі MEB концерну VAG, яка спроектована спеціально для електромобілів. Це буде третя модель концерну, побудована на цій архітектурі, слідом за аналогічними електромобілями від Volkswagen і Audi.
Теги Skoda

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: