» » Європарламент зобов'яже автовиробників оснащувати автомобілі системою автономного екстреного гальмування.

Новини

Європарламент зобов'яже автовиробників оснащувати автомобілі системою автономного екстреного гальмування.

Європарламент зобов'яже автовиробників оснащувати автомобілі системою автономного екстреного гальмування.


 Всі нові автомобілі, які будуть виготовлені в ЄС будуть оснащуватися автономними системами екстреного гальмування (AEB) в базовій комплектації. За таку норму проголосувала асамблея Європейського парламенту в Брюсселі напередодні. Ініціатором виступив парламентський комітет з транспорту. Далі згідно до процедури новий закон буде розглядати Європейська комісія, яка опублікує своє рішення не раніше березня 2018 року.

 Законопроект з'явився в Європарламенті після того, як регулятор у сфері промислової безпеки Thatcham Research опублікував звіт, в якому було зазначено, що близько 70% нових автомобілів не оснащені функцією автоматичного екстреного гальмування в базовій комплектації.

 "Автономна система екстреного гальмування може зменшити аварійність на 38%. Однак тільки на 30% нових автомобілів на європейському ринку оснащені функцією екстреного гальмування. Здається, що тільки за допомогою законодавства ми зможемо змінити ситуацію на краще, коли такі важливі технології, як AEB і адаптивний круїз-контроль стануть базовими опціями", - заявив виконавчий директор Thatcham Research Пітер Шоу.

 У США автовиробники вже погодилися добровільно включати до базової комплектації автоматичну систему екстреного гальмування з 2022 року.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: