» » Німецькі автомобілі можуть подорожчати в Британії після Brexit.

Новини

Німецькі автомобілі можуть подорожчати в Британії після Brexit.

Німецькі автомобілі можуть подорожчати в Британії після Brexit.


 Після виходу Великої Британії зі складу Європейського союзу вартість німецьких автомобілів для британців виросте на 10%. Це відбудеться в тому випадку, якщо між Британією і ЄС не будуть укладені нові торгові договори.

 Згідно з правилами СОТ, німецькі автомобілі, які продаються на території Великої Британії, будуть обкладатися митом у розмірі 10% від загальної вартості. За словами члена Асоціації німецьких палат промисловості і торгівлі Штеффена Бехма, такий крок змусить платити мито британського імпортера або німецького експортера, але в підсумку платити більше доведеться саме кінцевим покупцям.

 В 2016 році до країни було ввезено 950.000 автомобілів німецького виробництва на загальну вартість €20.8 млрд, тому додаткове мито обійдеться британському ринку майже в €2.1 млрд. Представники британського товариства автовиробників і автодилерів (SMMT) також підтримують Берлін і просять владу вжити всіх заходів для захисту автомобільного ринку країни. В організації впевнені, що надбавка до вартості популярних німецьких автомобілів істотно позначиться на їх продажах.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: