» » До 2020 року Geely представить 30 нових моделей.

Новини

До 2020 року Geely представить 30 нових моделей.

До 2020 року Geely представить 30 нових моделей.


 До 2020 року компанія Geely планує представити 30 нових моделей, побудованих на п'яти сучасних платформах. Як розповіли представники бренду, в згадані п'ять нових платформ входить і та на якій в даний час будуються моделі Geely Atlas і Geely Emgrand GT. Однак іншою інформацією про нові автомобілі представники компанії не поділилися.

 Також представники компанії Geely відзначили, що в своєму новому стратегічному плані розвитку виробник відмовився від використання дизельних силових агрегатів через проблеми з екологічними нормами, які в майбутньому будуть тільки посилюватися. Замість цього, компанія Geely зосередитися на розвитку гібридних і електричних технологій.

 Представники компанії розповіли, що в даний час виробничі потужності завантажені не на повну потужність. Хоча, якщо вийти на максимальне виробництво, то Geely може випускати до 2 мільйонів автомобілів щорічно. На цей рівень виробництва компанія планує вийти до 2020 року. До 2025 року компанія Geely планує "забезпечити відсутність смертельних аварій і аварій з важкими травмами з їх автомобілями". Вийти на новий рівень безпеки китайська компанія, в тому числі, за рахунок співпраці з Volvo.
Теги Geely

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні