» » Влада Південної Кореї оштрафує BMW, Mercedes-Benz і Porsche на 63 млн доларів.

Новини

Влада Південної Кореї оштрафує BMW, Mercedes-Benz і Porsche на 63 млн доларів.

Влада Південної Кореї оштрафує BMW, Mercedes-Benz і Porsche на 63 млн доларів.


 Влада Південної Кореї планує оштрафувати німецьких автовиробників, які порушують екологічні норми, встановлені в країні, про це повідомляє агентство Reuters. Компанії Mercedes-Benz, BMW і Porsche сумарно виплатять 70.3 млрд вон (~ $63.1 млн).

 Найбільший штраф в розмірі 60.8 млрд вон (~ $54.5 млн) виплатить компанія BMW, на рахунку якої відразу кілька серйозних порушень. Уряд Південної Кореї повідомляє, що компанія сфальсифікувала результати екологічних тестів своїх автомобілів, а реальні показники викидів в кілька разів перевищують норму. Крім цього, компанія BMW використовувала обладнання, яке не має відповідних сертифікатів.

 Компанії Porsche і Mercedes-Benz будуть оштрафовані на 1.8 млрд вон (~ $1.61 млн) і 7.8 млрд вон (~ $7 млн) відповідно. Відзначається, що обидві компанії також мали проблеми з сертифікатами для окремого обладнання, а компанія Mercedes-Benz ввозила в країну автомобілі ще до того, як вони отримали дозвіл від екологів. У прес-службі корейського офісу BMW повідомили, що компанія вже почала співпрацювати з владою країни, а надалі для профілактики таких проблем корпоративні правила стануть суворішими.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: