» » Каліфорнійський стартап представив шестимоторний гіперкар Tachyon Speed.

Новини

Каліфорнійський стартап представив шестимоторний гіперкар Tachyon Speed.

Каліфорнійський стартап представив шестимоторний гіперкар Tachyon Speed.


 Каліфорнійський стартап Rice Advanced Engineering Systems and Research, який займається розробкою електричних силових установок і систем накопичення енергії, представив шестимоторний гіперкар Tachyon Speed.

 Експериментальний варіант оснастили електричною установкою з шістьма електромоторами, яка видає 1250 кінських сил і 4948 Нм крутного моменту. Розгін Tachyon до 100 км/год займає менше 3 секунд, а для розгону до 200 км/год йому знадобиться менше 7 секунд. Максимальна швидкість гіперкара становить 386 км/год, а запас ходу в режимі міської їзди до 240 км.

 В основі купе лежить трубчаста рама з хромомолібденового сплаву, на якій закріплені панелі з вуглецевого волокна. З нього також виконаний аеродинамічний обвіс, заднє антикрило, передні спойлери і дифузор. Деякі елементи конструкції гіперкара зроблені методом 3D-друку з полікарбонату і нейлону, використовуваних в аерокосмічній промисловості. Коли з'явиться серійна версія електричного гіперкара і скільки вона буде коштувати, поки не повідомляється.
Теги

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: