» » Компанії Ford і Zotye підписали договір, який передбачає спільне виробництво електромобілів.

Новини

Компанії Ford і Zotye підписали договір, який передбачає спільне виробництво електромобілів.

Компанії Ford і Zotye підписали договір, який передбачає спільне виробництво електромобілів.


 Компанії Ford і Zotye підписали договір, який передбачає спільне виробництво електромобілів. На даний момент відомо, що місцем будівництва майбутнього заводу була обрана одна з китайських провінцій. Загальні інвестиції компаній Ford і Zotye складуть $756 млн.

 Представник компанії Ford зазначив, що в такій співпраці однаково зацікавлені обидві компанії. Вони планують глибоко вивчати всі сучасні технології зі створення електрокарів і розглядати запити потенційної китайської аудиторії. Лінійка Ford і Zotye буде складатися з цілого сімейства малогабаритних повністю електричних автомобілів.

 У іноземних автовиробників в Китаї є два варіанти: заплатити 25-процентний податок на імпорт транспортних засобів або вступити в партнерство з місцевою компанією для виробництва автомобілів всередині країни. Це надає іноземним компаніям доступ до ринку Піднебесної, а місцевих виробників, таких як Zotye, забезпечує досвідом і технологіями. В основному іноземні компанії вважають за краще такі інвестиційні угоди, адже ринок Китаю є дуже перспективним.
Теги Ford Zotye

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: