» » PSA Groupe представила новий план розвитку компанії Opel.

Новини

PSA Groupe представила новий план розвитку компанії Opel.

PSA Groupe представила новий план розвитку компанії Opel.


 PSA Groupe представила новий план розвитку компанії Opel, програма отримала назву "Pace!" і передбачає швидкий перехід від збитковості до прибутковості. Компанія Opel приносить збитки з 1999 року, за цей час Opel втратив $19 млрд, а його частка на європейському ринку скоротилася з 9.2 до 5.7%. Однак в PSA налаштовані рішуче і навіть не розглядають варіант плавної стабілізації економічних показників, наполягаючи на різкому поліпшенні показників. У минулому році Opel і Vauxhall продали 985 тисяч автомобілів, а пік продажів якраз припав на 1999 рік — 1.67 млн.

 Для досягнення нових цілей Opel повинен пережити серйозну реорганізацію і значно скоротити витрати, причому на всіх фінансових рівнях. Скоротять навіть топ-менеджерів з дев'яти до шести осіб. Також компанія відійде від використання технологій GM і перейде до уніфікованих рішень PSA. Якщо сьогодні PSA Groupe (включаючи Opel) використовує дев'ять платформ і десять основних моделей двигунів, то до 2024 року повинні залишитися тільки дві модульні платформи (CMP і EMP2) і чотири сімейства двигунів.

 Починаючи з 2018 року Opel щорічно збирається представляти по одній новій моделі на платформах PSA. Першими новинками повинні стати дві машини на платформі EMP2: кросовер, виробництво якого розгорнуть в Айзенах, і легковик D-класу, який почнуть виробляти в Рюссельсхаймі. Окремо згадується про випуск гібридів і електромобілів, до 2020 року Opel буде мати в модельному ряді чотири такі машини (включаючи гібридний Grandland X і електричну Corsa), а в 2024 році електрична версія з'явиться у всіх моделях. Що стосується бренду Vauxhall, то він, як і раніше, буде представлений тільки у Великобританії і буде розвиватися в одному руслі з Opel.
Теги Opel

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: