» » Volkswagen і Google будуть працювати над розробкою квантового комп'ютера.

Новини

Volkswagen і Google будуть працювати над розробкою квантового комп'ютера.

Volkswagen і Google будуть працювати над розробкою квантового комп'ютера.


 Компанії Volkswagen і Google повідомили про старт співпраці в області розробки квантового комп'ютера, повідомляє видання Motor1. Відзначається, що подібна система буде впроваджуватися в серійні автомобілі Volkswagen і зробить їх значно розумнішими. Представники компаній розповіли, що квантовий комп'ютер являє собою більш потужний електронний механізм, який працює за алгоритмом, що відрізняється від принципу роботи сучасної комп'ютерної техніки.

 Розробники повідомили, що такий комп'ютер насамперед розробляється для безпілотних автомобілів, які отримають збільшену швидкість обробки інформації, що, відповідно, прискорить їхню реакцію. Уточнюється, що замість заготовлених варіантів дій у відповідь на будь-яку дорожню ситуацію такий комп'ютер зможе знайти самостійне і більш раціональне рішення.

 Крім цього, впровадження квантових комп'ютерів від Google і Volkswagen зможе оптимізувати трафік на дорогах, оскільки всі автомобілі будуть пов'язані в єдину мережу, а новий комп'ютер допоможе відшукати вільне місце для паркування або пункт зарядки електрокара.
Теги Volkswagen

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: