» » PSA Groupe незабаром озвучить нову стратегію для Opel і Vauxhall.

Новини

PSA Groupe незабаром озвучить нову стратегію для Opel і Vauxhall.

PSA Groupe незабаром озвучить нову стратегію для Opel і Vauxhall.


 Представники Opel і PSA Groupe найближчими днями озвучать нову стратегію, яка повинна повернути Opel до прибутковості. Очікується, що компанії Opel і Vauxhall переключаться на виробничі платформи французької розробки, а також на моторну лінійку PSA. Раніше представники Peugeot-Citroen заявили, що двигуни Opel не володіють достатніми показниками ефективності, а також в разі їх використання PSA Groupe доведеться сплачувати кошти GM за використання патентів.

 Крім цього, компанія PSA планує реструктуризувати і фінансову діяльність Opel. Найближчим часом програми автокредитування та інші фінансові послуги від Opel будуть повністю інтегровані в простір Peugeot-Citroen. Крім цього, зміни торкнуться і регламенту страхування автомобілів у дилерів.

 Нагадаємо, що 1 серпня 2017 року компанія PSA завершила процес придбання брендів Opel і Vauxhall, які раніше належали американському гігантові General Motors. Таким чином PSA Groupe став другим за величиною автовиробником в Європі, поступаючись лише концерну Volkswagen AG.
Теги Opel Vauxhall PSA

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні