» » Bentley S1 Continental Sport Saloon, яким колись володів сер Елтон Джон, пустять з молотка.

Новини

Bentley S1 Continental Sport Saloon, яким колись володів сер Елтон Джон, пустять з молотка.

Bentley S1 Continental Sport Saloon, яким колись володів сер Елтон Джон, пустять з молотка.


 Раритетний автомобіль, який колись належав серу Елтону Джону пустять з молотка на аукціоні Bonhams, повідомляє видання The Sun.

 Bentley S1 Continental Sport Saloon 1959 року виробництва, яким сер Елтон володів протягом 25 років, був придбаний ним в 1976 році. Під капотом автомобіля встановлений 4.9-літровий рядний 6-циліндровий двигун, який видає 178 к.с., в парі з двигуном працює 4-ступінчастий "автомат". Крім того, автомобіль відрізнявся досить просунутими, як для кінця 50-х опціями.

 Окремо, сер Елтон Джон заплатив автомайстерні Weybridge Automobiles за реставрацію і доопрацювання автомобіля. Так в автомобілі з'явився підсилювач керма, кондиціонер і сучасна аудіосистема. У 2001 році сер Елтон Джон продав свій S1 мільйонеру Алану Шугару, який віддав за нього £145.000. За всі шість років володіння Шугар проїхав на цьому Bentley лише 1600 км, а пізніше продав автомобіль. Нинішній власник Bentley S1 Continental Sport Saloon невідомий.

 Аукціон відбудуться 2 грудня в Лондоні, але якщо сам сер Елтон Джон продав свій автомобіль за £145.000, то тепер орієнтовна ціна цього Bentley становить £400.000 — £500.000, що не дивно, оскільки з огляду на чудовий стан автомобіля і його статус.
Теги Bentley

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: