» » Daimler AG, Volkswagen AG, Ford і BMW запустять спільну мережу зарядних станцій в Європі.

Новини

Daimler AG, Volkswagen AG, Ford і BMW запустять спільну мережу зарядних станцій в Європі.

Daimler AG, Volkswagen AG, Ford і BMW запустять спільну мережу зарядних станцій в Європі.


 Компанії Daimler AG, Volkswagen AG, Ford і BMW планують створити в Європі спільну мережу зарядних станцій для електрокарів, яка отримає назву IONITY. Відзначається, що нові зарядні станції для електрокарів почнуть працювати вже в 2020 році.

 Компанія IONITY до 2020 року відкриє нові мережі електрозарядних станцій. У плани нової компанії входить відкриття 400 зарядних комплексів, потужність кожного з яких складе 350 кВт. Перші 20 станцій будуть відкриті в Німеччині, Норвегії та Австрії вже до кінця 2017 року, а 100 нових станцій введуть в експлуатацію в 2018 році. Представники IONITY відзначили, що перші станції мережі будуть розташовуватися недалеко від великих автомобільних магістралей на відстані в 120 кілометрів один від одного. Відзначається, що станції не матимуть обмеження по брендам автомобілів.

 Примітно, що всі чотири автовиробника мають рівні частки в новій компанії IONITY, а переговори про створення спільного підприємства велися вже рік. Таким чином автовиробники планують підготуватися до майбутнього зростання попиту на електрокари.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні