» » Jaguar I-Pace отримає інше розташування акумуляторів.

Новини

Jaguar I-Pace отримає інше розташування акумуляторів.

Jaguar I-Pace отримає інше розташування акумуляторів.


 Компанія Jaguar працює над електричним кросовером Jaguar I-Pace, а в Мережі вже з'явилася інформація, що кросовер отримає інноваційне розташування літій-іонних батарей, а платформа моделі буде використовуватися для створення інших електрокарів, повідомляє видання Carscoops.

 Головний дизайнер компанії Jaguar Ян Каллум розповів, що новий кросовер Jaguar I-Pace отримає інноваційне розташування літій іонних батарей. Каллум зазначив, що в наші дні велика частина виробників електрокарів виконує акумулятор у вигляді єдиного блоку, який відрізняється великою вагою і зміщує центр ваги автомобіля. Каллум впевнений, що таке рішення не кращим чином впливає на керованість автомобіля, тому в новому Jaguar I-Pace акумулятори розташуються рівномірно по всій довжині платформи.

 На жаль, більш докладної інформації про новий Jaguar I-Pace поки немає, проте Каллум натякнув, що виробнича платформа кроссовера буде використовуватися і на інших електрокарах. Не виключено, що мова йде про повністю електричні кросовери від Land Rover і Range Rover.
Теги Jaguar

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: