» » Перший гібридний суперкар від Lamborghini дебютує в 2022 році.

Новини

Перший гібридний суперкар від Lamborghini дебютує в 2022 році.

Перший гібридний суперкар від Lamborghini дебютує в 2022 році.


 Голова компанії Lamborghini Стефано Доменікалі, під час спілкування з пресою розповів, що вже в 2022 році буде представлено нове покоління суперкара Lamborghini Huracan, яке стане плагін-гібридним, повідомляє видання Autocar. Відзначається, що на сьогоднішній день технології не дозволяють зробити конкурентоспроможний гібридний суперкар. Модель отримає абсолютно нову силову установку власної розробки, а також буде відрізнятися високим запасом ходу на електричній тязі.

 Доменікалі розповів, що вже сьогодні бренд веде співпрацю з Массачусетським технологічним інститутом в рамках розробки альтернативних джерел енергії, нових композитних матеріалів для кузова і більш ємних і компактних акумуляторів. Відзначається, що спільні напрацювання стануть невід'ємною частиною "суперкарів майбутнього".

 У Lamborghini зізналися, що на сьогоднішній день технології ще недостатньо розвинені для того, щоб представити витривалий і динамічний суперкар з гібридним двигуном, який зміг би скласти конкуренцію бензиновим моделям. Нагадаємо, що першим гібридним автомобілем від Lamborghini стане кросовер Urus, який дебютує вже 4 грудня 2017 року.
Теги Lamborghini

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: