» » Toyota відмовиться від автомобілів з ДВЗ до 2040 року.

Новини

Toyota відмовиться від автомобілів з ДВЗ до 2040 року.

Toyota відмовиться від автомобілів з ДВЗ до 2040 року.


 Компанія Toyota заявила про плани щодо відмови від виробництва автомобілів з ДВЗ до 2040 року. Зараз компанія працює над своїми електричними моделями, також у автовиробника є моделі на водневому пальному. Експерти називають Toyota консервативним автовиробником, як і інших автогігантів.

 План Toyota узгоджується з планами урядів розвинених країн по реалізації програм розвитку інфраструктури для електромобілів. Заяви про наміри відмовитися від автомобілів з ДВЗ зробили уряди Великої Британії, Нідерландів, Франції, Шотландії, Китаю та Індії. Зараз у Toyota є масова модель гібрида Prius, а над повноцінним електромобілем компанія тільки працює. Крім того, японці не хочуть робити ставку виключно на електромобілі. Компанія розглядає варіанти автомобілів на газу і паливних елементах.

 Фахівці компанії впевнені, що всі країни на електрику перейти не зможуть, в кожному конкретному випадку необхідно вибирати відповідне пальне. Серед компаній про швидкий перехід на електрокари заявилв Jaguar Land Rover. З 2020 року компанія буде випускати тільки гібриди і електрокари. А Volvo вже з 2019 році відмовиться від ДВЗ.
Теги Toyota

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: