» Джеймс Мей

Джеймс Мей

Джеймс Мей — британський телеведучий, який за свою повільність та педантичність отримав прізвисько "Капітан Равлик".
 
 Джеймс Мей народився 16 січня 1963 року в місті Бристоль, окрім Джеймса в його родині є ще брат та дві сестри. Джеймс за свої роки змінив декілька шкіл, також закінчив Ланкастерський університет. Джеймс до речі вміє грати на флейті та піаніно, за що в Top Gear його також називали "піаністом". У Джеймса на відміну від Джеремі та Річарда немає дітей, з 2000 року він живе разом з Сарою Фрейтер, яка є танцювальним критиком, разом з Сарою вони мешкають в Хаммерсміті.
 
 До Top Gear Джеймс працював в журналі Autocar з якого його звільнили через приховане послання, а також в інших виданнях. Окрім професії телеведучого та журналіста, Джеймс також відомий як письменник, в якого теж є чимала добірка написаних ним книг.
 
 Вперше в Top Gear Джеймс потрапив ще в 1999 році, але потім шоу закрили. Повернувся він вже в другий сезон оновленого Top Gear в 2003 році замінивши на цьому посту Джейсона Доу. Хоча Джеймс і видається дуже повільним, але це не стало на заваді і він зміг розігнати Bugatti Veyron до 407 км/год, а в 2010 році на Bugatti Veyron SS він розігнався до 417,6 км/год тим самим побив свій власний рекорд швидкості. Також Джеймс став першою людиною, яка побувала на Північному полюсі, не маючи при цьому бажання там побувати. 

 Джеймс і Річард в березні 2015 року відмовили BBC в продовжені трирічного контракту на зйомки Top Gear і покинули шоу після гучного звільнення Джеремі Кларксона.

  Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите сюда это стоит того