» Річард Хаммонд

Річард Хаммонд

Річард Хаммонд — відомий британський телеведучий, письменник та журналіст.
 
 Річард народився 19 грудня 1969 року в місті Соліхалл, яке знаходиться в графстві Західний Мідленд у родині Ейлін та Алана Хаммондів. Окрім Річарда у сім'ї було ще двоє синів — Ендрю (з яким до речі Річарда частенько плутають) та Ніколас. Одного часу сімейство Хаммондів мешкало в Ширлі, потім в середині 80-х його родина переїхала в містечко Ріпон в Північному Йоркширі, де батько Річарда мав свою нотаріальну контору.
 
 Першою роботою Річарда була не робота на "Радіо Ланкашир", як багато хто вважає. Як зізнався Річард у одному з випусків Top Gear першою його роботою було насипання піску в фільтр на водоочисній станції. Після того він дійсно працював на декількох радіостанціях таких, як "Радіо Лідс", "Радіо Клівленд", "Радіо Ланкашир" та ін.
 
 Переломний момент в житті Річарда настав в 2002 році. По-перше Річард одружився з Амандою Етерідж в шлюбі з якою він знаходиться і понині і має двох чудових доньок Ізабеллу та Віллоу. По-друге саме того року його запросили на кастинг Top Gear, який він успішно пройшов і став його ведучим разом з Джеремі Кларксоном та Джейсоном Доу, якого в 2 сезоні змінив Джеймс Мей. Зараз Річард разом зі своєю родиною мешкає Херефордширі де в нього є невелике домашнє господарство, а також має апартаменти у Лондоні.
 
 Проте найскладніше випробування для Річарда доля ще готувала. 20 вересня 2006 року під час зйомок на треку Top Gear для однієї із серії для 9-го сезону, на швидкості 464 км/год у драгстера "Vampire" за кермом якого був Річард, не витримало праве переднє колесо і в результаті чого вибухнуло. Внаслідок чого драгстер на шаленій швидкості вилетів за межі треку та декілька разів перекинувся, лише дивом Річард залишився живим хоча і отримав досить серйозні травми. Однак менше ніж за півроку він повернувся до роботи і вже в січні 2007 вийшов 9-й сезон Top Gear, де Річард сказав мабуть один зі своїх найвідоміших висловів: "Єдина різниця між мною теперішнім і до аварії — це те, що я тепер люблю селеру".
 
 В березні 2015 році Річард разом з Джеймсом Меєм відмовилися продовжувати контракт з BBC на зйомки Top Gear і покинули шоу вслід за Джеремі Кларксоном.

 10 червня 2017 року під час зйомок для другого сезону The Grand Tour Річард на автомобілі Rimac Concept One не впорався з керуванням і вилетів за межі траси Climb Hemburg Hill. В результаті чого автомобіль злетів на шаленій швидкості вниз пагорба і спалахнув після того, як Річард зумів самотужки покинути авто. На щастя Річард відбувся всього лише зламаним коліном.
Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите сюда это стоит того