» » Amazon Game Studios випустить гру за мотивами шоу The Grand Tour.

Новини GT

Amazon Game Studios випустить гру за мотивами шоу The Grand Tour.

Amazon Game Studios випустить гру за мотивами шоу The Grand Tour.


 Компанія Amazon створить відеогру за мотивами шоу The Grand Tour, розробкою гри займеться Amazon Game Studios, яка базується в Сіетлі, штат Вашингтон, повідомляє видання CNET. Анонс відеогри відбувся кілька годин тому, відомо, що гра вийде на консолях Xbox One та PlayStation 4, про версію для ПК згадано не було, тому є ймовірність, що гра буде ексклюзивом для консолей актуального покоління.

 Гра буде тісно імітувати шоу, пропонуючи гравцям можливість проїхатися на деяких автомобілях, побувати у локаціях, де проводилися зйомки, а також зіткнутися з тими проблемами, з якими зіткнулися ведучі в перших трьох сезонах шоу. Окрім однокористувацької гри, також буде доступна гра з розділеним екраном (Split screen) з підтримкою до 4 гравців.

 Гра не буде переробленою версією Gran Turismo чи будь-якої іншої гри. Amazon Game Studios буде використовувати власні технології для створення гри. Графіка в трейлері може не дотягувати до рівня Forza Motorsport або Gran Turismo, тим не менш, вона виглядає досить таки добре.

 Як і багато інших нових ігор, The Grand Tour Game також пропонуватиме сезонні DLC в яких можна буде отримати доступ до нових автомобілів, треків і змагань з відповідного сезону шоу. Дата виходу відеогри наразі не відомий.


Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: