» » Другий сезон The Grand Tour за кількістю переглядів в Британії обійшов тільки серіал "Друзі."

Новини GT

Другий сезон The Grand Tour за кількістю переглядів в Британії обійшов тільки серіал "Друзі."

Другий сезон The Grand Tour за кількістю переглядів в Британії обійшов тільки серіал "Друзі."


 За інформацією британського регулятора мовлення Ofcom, другий сезон The Grand Tour посів друге місце у Великій Британії серед телепрограм, які виходять на стрімінгових сервісах, повідомляє видання Motor1.

 Прем'єра першого сезону The Grand Tour відбулася 18 листопада 2016 року, а другого - 8 грудня 2017 року. В день прем'єри першої серії першого сезону, шоу обійшло за переглядами всі серіали та програми, які до того транслювалися сервісом Amazon Prime, тоді ж Amazon повідомив, що був зафіксований рекордний ріст підписок на сервіс Amaon Prime.

 Першу серію другого сезону переглянуло 27% підписників Amazon Prime, другу серію переглянуло на 5% менше, однак конкретних цифр Amazon так і не називає. 5% падіння між першими двома серіями не може фактично означати загальне падіння переглядів.

 The Grand Tour в Британії обійшов тільки телесеріал "Друзі", який транслює Netflix, навіть незважаючи на те, що вперше серіал вийшов на екрани ще в 1994 році, а після завершення зйомок в 2004, ще й досі перебуває в ефірі вже більше 14 років. Цікаво, що "Друзі" мають вдвічі більше переглядів, ніж The Grand Tour.

 Наразі тривають зйомки третього сезону The Grand Tour, вихід якого очікується в листопаді-грудні 2018 року.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар: