» » 1 рік від дня аварії Річарда Хаммонда в Швейцарії.

Новини GT

1 рік від дня аварії Річарда Хаммонда в Швейцарії.

1 рік від дня аварії Річарда Хаммонда в Швейцарії.


 Звичайний день 10 червня 2017 року, який нічим не виділявся з-поміж всіх, однак запам'ятається для фанів The Grand Tour та Top Gear, як третій день народження Річарда Хаммонда. Того дня знімальна команда The Grand Tour проводила черговий день зйомок в Швейцарії для другого сезону, зокрема на треку Climb Hemburg Hill, де Джеремі, Річард та Джеймс, повинні були проїхати на автомобілях, які обрали для цієї подорожі.

 Зі слів Джеремі, Річард впевнено керував Rimac Concept One на злітно-посадкових смугах і закритих гірських дорогах протягом 4 знімальних днів, які передували тій аварії. Проте 10 червня все пішло не так. Річард та Джеймс, після успішного знімального дня вирішили здійснити по одному заїзду на пагорб, а Джеремі тим часом попивав вино на базі сидячи в шезлонгу.

 По рації він почув, що тестовий пілот вилетів з треку на Lamborghini Aventador і відправився туди, щоб переконатися, що пілот в порядку, однак, коли Джеремі дістався до місця аварія, то зрозумів, що вилетів не пілот, а Річард на його білосніжному Rimac Concept One. За кілька секунд до місця аварії дістався і Джеймс, який викрикнув: "Там Хаммонд". Гадаємо, що буде зайвим нагадати, що Джеремі та Джеймс дуже злякалися за Річарда, який вже не вперше потрапляв в серйозну аварію під час зйомок.

 Проте Річарду дуже пощастило, хоч він і вилетів з треку на високій швидкості та злетів вниз по пагорбу, він залишився в свідомості і зміг самостійно вибратися з тліючого Rimac Concept One, коли до нього підбігли маршали і допомогли йому забратися подалі від автомобіля, який згодом спалахнув.

 Після чого, Річарда доставили повітряною швидкою допомогою в лікарню міста Санкт-Галлен, де йому діагностували перелом коліна. На щастя, Річард відбувся порівняно легкою травмою, оскільки швидкість на якій він вилетів та батареї Rimac загрожували його життю більше. Всі ми знаємо, на що спроможні Li-ion батареї, якщо вони займуться, зокрема на прикладі мобільних телефонів, в тому числі і Samsung Galaxy Note 7. Хоча в Rimac використовувалися не Li-ion батареї, а Lithium Nickel Manganese Cobalt Oxide, тим не менш їх там було значно-значно більше і вони несли не меншу загрозу життю Річарда. І насправді це диво, що Річард залишився в свідомості і зумів вибратися з автомобіля до того, як той спалахнув.

 На початку липня 2017 року Річард повернувся до роботи, однак через травму, йому було заборонено водити автомобілі. Згодом стало відомо, що причиною аварії стало те, що Річард не впорався з керуванням і вилетів за межі треку, а минулого місяця стало відомо, що в день аварії Річарда, компанія Rimac продала три автомобілі.

Схожі новини

Коментарі

Ви не авторизувалися.
Зареєструйтеся або увійдіть.

Написати коментар:

Долучайтеся

Останні