» Джеремі Кларксон

Джеремі Кларксон

 Джеремі Кларксон — один з найвідоміших та найексцентричніших ведучих в світі.
 
 Джеремі народився 11 квітня 1960 року в містечку Донкастер, що в Південному Йоркширі в сім'ї Ширлі та Едварда Кларксонів. В дитинстві за словами самого Джеремі він був неспокійним, одного разу його навіть відрахували зі школи за вживання спиртного, куріння та хуліганства. Однак такий характер Джеремі в майбутньому зіграє йому на руку.
 
 Джеремі був двічі одружений. З першою жінкою Алеґзандрою Джеймс він прожив лише 2 роки (1989-1990), з другою жінкою Френсіс Кейн, яка до речі була його менеджером він прожив 21 рік (1993-2014) і в цьому шлюбі в нього народилося троє дітей: старша донька Емілі (1994), син Фінло (1996) та молодша донька Катя (1998). Зараз Джеремі проживає в невеликому місті Чіппінг Нортон, що в Оксфордширі, а також має ділянку на острові Мен на якій є декілька побудов та маяк.
 
 В 1988 році телерадіокомпанія BBC запросила Кларксона до Top Gear, де власне він і здобув свою популярність і визнання. Проте в останні роки існування оригінального Top Gear рейтинги почали падати, коли в 2001 році BBC оголосило, що шоу буде закрите, тоді ж Джеремі та Енді Вілмен запропонували корпорації не закривати Top Gear, а просто змінити його формат, так власне і з'явився Top Gear в тому форматі, який ми знаємо. Ведучими нового Top Gear разом з Джеремі стали Річард Хаммонд та Джейсон Доу, якого після першого сезону змінив Джеймс Мей. Хоча не Top Gear'ом єдиним, Джеремі також відомий як письменник та журналіст.
 
 Однак все змінилося в березні 2015 року. В стрічках новин з'явилася інформація про відсторонення Джеремі від ефіру та призупинення показу 22 сезону, який тоді був на екранах у зв'язку з бійкою з одним із продюсерів Top Gear — Ойсіном Таймоном. Як з'ясувалося пізніше причиною стала відсутність їжі після тяжкого знімального дня. Тоді ж пішли чутки, що ця вихідка не зійде Кларксону з рук, як раніше. Соціальні мережі просто вибухнули хештегом #BringBackClarkson, а на сайті Change.org почали збирати підписи за повернення Джеремі до ефіру, яка зібрала понад 1 млн підписів.
 
 Проте не любов фанатів, не популярність Джеремі цього разу не допомогла йому, 25 березня 2015 року генеральний директор BBC заявив, що Джеремі Кларксона буде звільнено, а контракт не буде подовжено.
Сначала зайдите на смотреть фильмы, а потом обязательно зайдите сюда это стоит того